Результати лабораторних досліджень свідчать про те, що концентрація скидів забруднюючих речовин у Вовчу перевищує граничну допустиму норму.

Дослідження проводилось хіміко-бактеріологічною лабораторією КП «Павлоградводоканал». Про це йдеться у листі, який міська влада направила до державної екологічної інспекції у Дніпропетровській області.

У зверненні екологічну інспекцію просять здійснити позапланову перевірку роботи підприємства, яке підозрюється у здійсненні шкідливих викидів у річку.

За повідомленням відділу регіональної політики Павлоградського міськвиконкому до міської влади постійно надходить інформація про те, що підприємство «Snak Production» забруднює воду Вовчої.
«Протягом останніх років, з моменту створення у нашому місті підприємства групи компанії «Snak Production», до міської влади періодично надходить інформація про те, що воно здійснює шкідливі викиди у р. Вовча. На вимоги міської влади привести свою діяльність до відповідних норм, керівництво підприємства не реагує. У зв’язку з цим було напрвлено листа на ім’я начальника Державної екологічної інспекції у Дніпропетровській області», - йдеться у повідомленні.