Смерть через необережність 

Смертельний випадок на енергооб’єкті ДТЕК Дніпровські електромережі стався у четвер, 7 червня в селі Кривоносово Верхньодніпровського району. При несанкціонованих енергокомпанією роботах був смертельно травмований 37-річний житель Каменського, котрий підрядився змонтувати проводку вуличного освітлення для місцевої сільської ради.
Повідомляє прес-служба ДТЕК.

"Працівник підрядної організації ТОВ «Будальтернатив-КМ» за домовленістю із сільською радою вирішив самостійно, не отримавши технічні умови і не інформуючи РЕС ДТЕК Дніпровські електромережі, разібратись з монтажем кабеля вуличного освітлення. Роботи проводив з допомогою автовишки, автопідйомник котрої установив біля електроопори повітряної лінії 0,4 кВ. При підйомі в корзині, до пояса роздягнений монтер, корзиною штовхнув опору і був уражений високим розрядом електричного струму від дроту, що упав.

О 15.30 постраждалий був доправлений в місцевий фельдшерський пункт. Працівники швидкої медичної допомоги, котрі прибули о 18. 15 констатували смерть чоловіка", - йдеться у повідомленні.

У зв’язку з інцидентом ДТЕК Дніпровські електромережі в черговий раз закликають мешканців області дотримуватись правил електробезпеки і попереджають про ризик отримати серйозні травми чи загинути від ураження електричним струмом при спробі проведення несанкціонованих робіт чи знаходженні на території енергооб’єктів.

Категорично забороняється :

  •  вилазити на опори ліній електропередач;
  •  проникати в трансформаторні підстанції чи в технічні підвали житлових будинків, де знаходятся кабелі та комунікації;
  •  знаходитись на території електроустановок;
  •  наближатись на недопустиму відстань чи торкатись предметами до струмопровідних частин, що знаходяться під напругою.

Якщо ви виявили поламані чи відчинені двері трансформаторних підстанцій, розподільних пунктів, пошкодження повітряних, кабельних ліній електропередач, помітили спроби проникнення на територію електроустановок сторонніх осіб – не будьте байдужими! Терміново повідомляйте в контакт-центр ДТЕК Дніпровські електромережі за номером 0800 500 444 (безкоштовно з мобільних та стаціонарних телефонів на території України).