Принаймні на цьому наполягає представник потерпілого та прокурор 

Нагадаємо у ніч на 2 червня 29-річнго павлоградця, співробітника одного із місцевих видань, у самому центрі міста мало не до смерті побили троє чоловіків. Принаймні на сьогодні у скоєнні злочину підозрюються троє місцевих мешканців. Двом із них суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, ще одному – домашній арешт.
Адвокат потерпілого та прокурор не згодні із таким рішенням Павлоградського міськрайонного суду. Вони вважають, що підозрюваний заслуговує на строгіший запобіжний захід – взяття під варту.

«По-перше, підозрюваний є громадянином іншої держави – Азербайджану і , перебуваючи під домашнім арештом, може покинути межі України. По-друге, ми маємо докази того, що підозрюваний А. чинить тиск на свідків. І з такою інформацією ми звертались до прокуратури, тому вважаємо, що він повинен перебувати під вартою», – розповів tv-news.dp.ua представник потерпілого.

Із відповідною апеляцією вони звернулись до апеляційного суду Дніпропетровської області.
Щоправда судового засідання в апеляційному суді не відбулось за декількох причин: до суду не надійшли матеріали справи і не явився сам підозрюваний та його адвокат.

За повідомленням представника потерпілого, неявка підозрюваного до судової зали є ще однією підставою для зміни запобіжного заходу.

«Домашній арешт передбачає, що він може виходити з дому лише у випадку, коли його викликають судові чи правоохоронні органи. Якщо йому приходила повістка, а він не відреагував на неї і не явився до суду, то це є порушенням умов домашнього арешту . І це є ще однією підставою для взяття його під варту», – говорить представник потерпілого.