Польcькі, англійські та австрійські інвестори планують побудувати на території парку потужності з виробництва сонячних електростанцій, синтез-газу, метанолу та ліків.

Cеред них – ТОВ «СГ Метанол», ТОВ «СІНГАЗ ФТС», «ГВМ Україна». Перші домовленості досягнуті завдяки роботі державного підприємства «Інвестиційно-інноваційний центр» (ІІЦ). Інвестиційно-інноваційний центр (ІІЦ), створений на базі Дніпропетровської ОДА, вже більше 3 років допомагає підприємцям та інвесторам. Про це повідомляє прес-служба ІІЦ.

«В лютому 2017 ІІЦ став керуючою компанією індустріального парку «Павлоград». Він – найбільший в країні, площа – 250 гектарів. Парк знаходиться в Павлоградському районі Дніпропетровської області, обмежений територіями "Виробничого об'єднання Південмаш ім. А. М. Макарова та "Павлоградського заводу технологічного обладнання".

Територія поділена на кілька секторів: машинобудування отримало 65 га землі, виробництво будматеріалів - 50 га, логістичний комплекс - 50 га, легка промисловість - 30 га, сфера IT- 55 га.

У перспективі індустріальний парк дозволить створити приблизно 5 тис. нових робочих місць, а також залучити більше ніж $ 370 млн. в розвиток області та отримати додаткові надходження до бюджетів усіх рівнів. Для цього є всі умови: вигідне географічне розташування, велика виробнича територія, розвинена транспортна система. І що дуже важливо – є державне підприємство, яке бере на себе повний супровід інвестора «під ключ» на цьому майданчику.

– Ми допомагаємо інвесторам розмістити виробничі потужності, налагодити правильну і комфортну співпрацю з органами виконавчої влади, надаємо вигідні умови, – коментує керівник Інвестиційно-інноваційного центру Олександр Коломійцев. – Мова йде про зниження митного збору, гнучку систему видачі земель, спрощену процедуру оренди. Бізнес повинен займатися бізнесом: будувати, створювати робочі місця, заробляти гроші, платити податки. Він не повинен вирішувати бюрократичні проблеми. Це наша робота. Для цього є ми.