Минулого тижня на річці Вовча потонули двоє чоловіків

За повідомленням управління із надзвичайних ситуацій Павлограда та району 25 червня о 19.55 на пункт зв’язку чергової зміни надійшло повідомлення про те, що чоловік пішов купатись у р. Вовча та не повернувся.

На місце події прибули працівники аварійно-рятувальної водолазної станції м. Павлоград, швидкої медичної допомоги, Павлоградського відділу поліції та оперативна група Павлоградського МРУ ГУ ДСНС. За допомогою водолазного спорядження та рятувального човна співробітником АРВС було обстежено річку. Потонулого 31-річного чоловіка виявлено о 20:55. 

Ще один трагічний випадок на воді стався 29 червня. Повідомлення про те, що чоловік пішов купатись у р. Вовча та не повернувся на пункт зв’язку чергової зміни надійшло о 14:17.

На місце події прибули працівники аварійно-рятувальної водолазної станції Павлограда, швидкої медичної допомоги, Павлоградського відділу поліції та оперативна група Павлоградського МРУ ГУ ДСНС. За допомогою водолазного спорядження та рятувального човна співробітником АРВС було обстежено р. Вовча та о 16:45 виявлено тіло потонулого 42-річного чоловіка. Працівники швидкої медичної допомоги констатували смерть.

Тіла загиблих були направлені на судово-медичну експертизу.