Енергетики продовжують ліквідовувати наслідки надзвичайної ситуації через стихію, що вирувала на Дніпропетровщині декілька останніх днів.

На даний час відновлена робота більшості трансформаторних підстанцій. Без світла залишаються ще понад 11 тисяч абонентів – переважно в Нікополі та Нікопольському районі, в тому числі 13 дитсадків та 7 ФАПів. Повідомляє прес-служба ДТЕК.

Нагадаємо, що в результаті стихії (грози, шквали вітру, град) були зафіксовані численні обриви високовольтних ліній електропередач. 30 червня відрізаними від електроенергії виявились 230 населених пунктів в 10 районах області – майже 90 000 жителів. Із них 166 – повністю, 64 частково.

У зв’язку із нещасними випадками, пов’язаними із необережним контактуванням людей із обірваними високовольтними дротами, ДТЕК Дніпровські електромережі закликає мешканців бути максимально уважними при пересуванні і нагадує про необхідність дотримання правил електробезпеки:

● при сильному вітру не можна знаходитись поблизу ліній електропередач,

● не наближатись до проводу, що упав ближче, аніж на 8-10 метрів.

При виявленні обірваних чи провислих проводів, відкритих дверей чи люків електроустановок, а також пошкоджених опор повідомляйте про це до контакт-центру енергокомпанії (0 800 500 444) чи службу надзвичайних ситуацій. Можна також залишити повідомлення в Фейсбук – на офіційній сторінці ДТЕК Дніпровські електромережі чи в групі Електропостачання Дніпропетровської області, де команда операторів 24/7 приймає та обробляє заявки клієнтів.