Про це повідомив заступник прокурора Дніпропетровської області Роман Токар під час спільного брифінгу з в.о. начальника Управління захисту економіки в області Департаменту захисту економіки Національної поліції України Володимиром Лавренчуком. 

«Так, під час капітального ремонту доріг у м. Тернівка викрито членів організованої злочинної групи, які на ремонті десяти доріг спричинили державі збитки на суму 4,3 млн грн. Досудовим розслідуванням встановлено, що директори (колишній та діючий), а також засновник підприємства-підрядника, за попередньою змовою з особою, яка здійснювала технічний нагляд за будівництвом, склали та видали офіційні документи, до яких внесли завідомо недостовірні відомості щодо фактичного обсягу проведених будівельних робіт та вартості закупки асфальтно-бетонної суміші», – зазначив Роман Токар.

Наразі вказані особи обвинувачуються у скоєнні злочинів, передбачених ч.5 ст.191, ч.2,3 ст.28, ч.1 ст.366 КК України (привласнення майна, службове підроблення). Кримінальне провадження передано до суду.

Як ми уже повідомляли у розкраданні коштів на ремонті доріг звинувачується також і керівництво облавтодору.

Коментарі   

+2 # Леонід Васильович Ро 04.07.2018, 15:00
Никогда такого не было, и вот опять! (с)
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата