Щоправда, коли це станеться невідомо

А поки що, мешканцям гуртожитків постійно погрожують відключенням електроенергії через борги перед КП «Павлограджитлосервіс» за спожиту електричну енергію та за послуги з утримання будинків та прибудинкової території. 

Однією з причин заборгованості за електричну енергію є те, що розрахунок проводиться згідно показників загальнобудинкових приладів обліку електричної енергії.

Мешканці гуртожитків кажуть, що не згодні із сумами нарахувань за електроенергію. Вони також нарікають на те, що життя в гуртожитках досить не комфортне – протікає дах, стіни в плісняві, один туалет на поверх. За такі умови вони не погоджуються сплачувати.

За повідомленням відділу регіональної політики Павлоградського міськвиконкому, міським бюджетом на 2018 р. передбачені кошти на розробку проекту з капітального ремонту внутрішньобудинкових електричних мереж гуртожитків за адресами: вул. Промислова, 9/1, вул. Заводська, 28, вул. Паркова, 10.

Після розробки проекту та отримання позитивного висновку експертизи буде відома загальна кошторисна вартість робіт. Питання фінансування даних робіт буде винесено на розгляд депутатів Павлоградської міської ради у вересні поточного року.