Цьогоріч в місті сталось 142 пожежі 

За відповідний період минулого року – 122 пожежі. Перевищення становить 16 %.
Із настанням спекотної погоди найбільше пожеж стається в екосистемах – горить суха трава, очерет, сміття. Повідомляє управління із надзвичайних ситуацій Павлограда та району.

Пожежі, спричинені спалюванням сухої трави, небезпечні тим, що за короткий проміжок часу набувають великих розмірів і можуть перекинутись на споруди житлового сектору, дачні садиби, автотранспорт та ліс, завдати значних матеріальних збитків, призвести до травмування людей, а також нанести непоправну шкоду навколишньому середовищу! На відкритій території в безвітряну погоду вогонь може розповсюджуватися зі швидкістю до 4-х км за годину, а у вітряну – до 30 км; висота полум’я досягає 2-х метрів.
Щоб не допустити виникнення пожежі через загорання сухої трави, рятувальники радять дотримуватись правил пожежної безпеки:

  •  не спалюйте суху траву та сміття;
  •  будьте вкрай обережні у поводженні з відкритим вогнем;
  •  не залишайте без нагляду розпалене багаття;
  •  не розпалюйте багаття біля будинків та садиб;
  •  своєчасно прибирайте свої присадибні ділянки від сухої рослинності та сміття.

Пожежники звертаються до населення з проханням не провокувати своїми діями пожежі в екосистемах та бути обережними з вогнем поблизу сухої рослинності. Пам’ятайте, що простіше запобігти пожежі, ніж потім її ліквідувати!