Щоправда пораду виконав хтось інший і перефарбував зелений колір на чорний

28 травня у Павлограді урочисто відкрився прикордонний стовп. У заході взяли участь нардеп від Опоблоку Артур Мартовицький, міський голова Анатолій Вершина, прикордонники-ветерани.

Урочистою ходою із прапорами прикордонних організацій, але без жодного державного прапора України, колона пройшла по вул. Центральній до міськгілки.
Дерев’яний стовп розфарбований у жовто-блакитний та зелено-червоні кольори (кольори радянських та сучасних російських прикордонних стовпів) Кольори стовпа викликали неоднозначну реакцію серед активістів та мешканців міста.

Із заявою щодо порушення Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки»до поліції звернувся активіст Юрій Малімонов.
Правоохоронці ж не побачили складу злочину у діях прикордонників, але порадили їм замінити радянські кольори на інші, аби не провокувати напруження у суспільстві.

Сам заявник прокоментував відповідь поліцейських.

«І так: я отримав відповідь на свою заяву до національної поліції щодо порушення Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки", яке я вбачаю у встановленні "прикордонного стовпу" у місті Павлоград.
Поліція повела себе як "справжні політики" вони "не вбачили" порушення Закону, але рекомендують замінити (видозмінити) знак, аби не допустити конфліктних ситуації у місті.
Тут процитую одного відомого персонажа: "Двум богам служить нельзя!"
Ну а поки я законним чином намагаюся побороти "привида тоталітарізму" невідомі патріоти зробили на свій лад - пофарбували стовп у інші кольори!
Можливо ТАК краще доходить!?», - написав Юрій Малімонов у соцмережі Facebook.
Чи дослухаються прикордонники-ветерани до порад поліціянтів? Чи будуть і далі розпалювати конфлікт, прагнучи помститись «художнику», що змінив зелений колір на чорний.

До речі

Подібні акції на відзначення ще радянської дати Дня прикордонних військ пройшли і в інших містах України.