Військова частина 3024 Національної гвардії України Павлограда відзначила 70-річчя з дня створення

Із цього приводу сьогодні у військовій частині пройшов урочистий захід. У ньому взяли участь військовослужбовці – ветерани військової частини, керівництво міста та району.


Кращих військовиків нагородили грамотами, пам’ятними знаками, подарунками. Від міста та району військова частина отримала два телевізори. Привітав військовослужбовців і капелан військової частини отець Іван.Як розповів під час урочистості командир військової частини Віталій Ставенко за роки існування військова частина неодноразово займала перші місця за досягнення у бойовій підготовці, а за підсумками 2017 року військову частину Павлоград визнано найкращою в Україні з охорони державних об’єктів. Із часу існування військовою частиною командували 10 командирів.

Службовці військової частини брали активну участь у військовій операції на сході країни. І вже мають втрати на цій війні. 29 травня 2014 року у збитому терористами гвинтокрилі загинув майор Віталій Курилович. Хвилиною мовчання присутні вшанували його пам’ять.
Статус учасника бойових дій мають близько 150 військовослужбовців.  

Основне завдання військової частини – охорона двох важливих об’єктів – Павлоградського хімічного та механічного заводів.