Каже, що про це готові засвідчити на суді 30 пацієнтів закладу 

Керівника та волонтера реабілітаційного центру, що у с. Новоселівське, Павлоградського району, підозрюють у незаконному позбавленні волі громадян (ч.2 ст.146 КК України). У такий спосіб потерпілих начебто лікували від нарко- та алкозалежності. Обвинувальний акт стосовно підозрюваних місцева прокуратура уже направила до суду.
Керівник організації «Світло мрії» на базі котрої створений християнський реабілітаційний центр, заперечує будь-які звинувачення на свою адресу і каже, що начебто потерпілі давали свідчення під тиском.

«До подібних центрів Нового покоління правоохоронні органи нерівно дихають. Чимало уже таких центрів по України мали такі проблеми , були такі нальоти СБУ. Всі люди у нас перебувають добровільно. Вони самі приїздять у Центр, самі просяться і укладають із нами угоду. СБУ витиснула з кожного потерпілого заяву, морально тиснули, тиснули своїм службовим становищем. У нас є адвокат, вона виявила чимало серйозних порушень і в ході слідства, і в ході обшуку. У нас є 30 свідків, це люди котрі проходили реабілітацію із потерпілими. Ці люди готові заявляти в суді, що ніхто їх не утримував насильно, вони мали вільний вихід і могли в будь-який час розірвати угоду і покинути заклад без будь-яких проблем. Я вважаю, що це комусь вигідно або ж піар акція, або ж щоб хтось вислужився, не можу сказати точно. Кожен потерпілий був «із пальця висмоктаний», всі заяви були написані по шаблону. Ми все це доведемо в суді. Комусь не вигідно, щоб були реабілітаційні центри, котрі звільняють людей від наркотиків, алкоголізму», – розповів tv-news.dp.ua керівник центру.

Він також додав, що реабілітаційний Центр не займається лікуванням людей від нарко- та алкозалежності, а лише відновлює їх духовно, допомагає змінити життя.

«У нас в статуті прописано, що ми не надаємо ніяких лікувальних послуг. У нас немає лікарів. Ми надаємо не медичну, а духовну допомогу. До нас люди приходять не кинути наркотики чи алкоголь, вони приходять змінити своє життя. Люди морально одужують», – каже підозрюваний керівник.