Частина Павлограда залишилась без водопостачання

У місцях поривів водопостачання перекривають або в окремих будинках, або ж у всьому мікрорайоні, в залежності від масштабності пориву.

Розповів tv-news.dp.ua начальник виробничо-технічного відділу КП «Павлоградводоканал» Віктор Ярощук. 

«На ранок зафіксовано 9 поривів – по вул. Луганській, Дніпровській, Гагаріна, Шевченко, проспекту Шахтобудівників, Верстатобудівників, Озерній, Західно-Донбаській. У місцях поривів, перекривають воду або ж у окремих будинках, або ж у всьому мікрорайоні. На 40 років Жовтня великий порив і перекрили увесь мікрорайон, так само без води буде увесь мікрорайон Шахтобудівників», – сказав Віктор Ярощук.

За його словами водопровідні труби не витримали високого тиску води – на водопровідній станції, що знаходиться по вул. Луганські вийшло з ладу обладнання, що в автоматичному режимі регулює тиск води на місто.

КП «Павлоградвлжоканал гарантує, що водопостачання відновиться максимум упродовж доби.

«Як тільки ми пориви усунемо, обладнання відрегулюємо, тоді подача води відновиться у звичайному режимі . Ми гарантуємо це упродовж доби . Можливо і раніше», – запевнив Віктор Ярощук.

Довідково

Аварія на водопровідній станції сталась о 23.15, 15 липня. Аварійні бригади працюють із 00.00 годин . Організована одночасна робота декількох аварійних бригад у різних частинах міста.