Такий висновок екпертів 

Міська влад м. Кам’янське отримала техніко-економічне обгрунтування (ТЕО) переведення правого берега міста на електрогенератор. ТЕО готував за замовленням міської ради Харківський проектно-конструкторський інститут. Відповідно до заключення експертів інституту, повноцінна реалізація проекту в Кам’янському займе 4 роки і потребує фінансування у розмірі 4,5 млрд гривень.

Щоб забезпечити прогнозовані електронавантаження, які збільшуються удвічі при переведенні правобережної частини міста, необхідно створити нову мережу в обмін на існуючу.
Будівлі нинішніх підстанцій обов'язково повинні наповнюватися абсолютно новим устаткуванням, а всі кабельні та повітряні мережі міста необхідно прокладати з нуля, демонтуючи старі.

Втілення в життя такого масштабного проекту ставить перед міською владою Кам’янського безліч завдань, що вимагають системного рішення. По-перше, пошук фінансування - відповідно ст. 21 закону України «Про ринок електричної енергії», розвиток мереж з метою забезпечення переведення населеного пункту на електропідігрів можливе лише за рахунок плати за приєднання. Її реалізує замовник при збільшенні потужності електроустановок, яким в даному випадку є Кам'янська міська влада. По-друге, на час реалізації проекту по переведенню міста на електропостачання, зокрема, в опалювальний сезон 2018-2019, необхідно забезпечити запуск Дніпровської ТЕЦ для обігріву міста.

25 червня у Києві в Кабінеті Міністрів України вже відбулася зустріч під керівництвом віце-прем'єр-міністра Володимира Кістіона, присвячена децентралізації опалення міста Кам’янського. Представники ДТЕК Дніпровські електромережі, міська влада, Міністерство економіки, Мінінерговугілля та НКРЕКУ обговорили проблеми переходу та розробили дорожню карту реалізації проекту. Наприкінці липня 2018 року планується друга зустріч з посадовими особами з більш предметним обговоренням проекту на підставі розробленого ТЕО. Повідомляє прес-служба ДТЕК.