Пригода сталась увечері 18 липня в м. Апостолово, Дніпропетровської області

При розвантаженні автомобіля, водій зачепив високовольтну лінію. Про це повідомляє прес - служба ДТЕК.

«О 17:14 на підстанції «Апостолово-35кВ» було зафіксовано «заземлення» високовольтної лінії електропередачі 10кВ. Як з’ясувалось на місці пригоди, інцидент стався на території місцевого асфальтного заводу ДП «Дніпропетровський Облавтодор». Між опорами повітряної електролінії 10кВ, котра живить трансформаторну підстанцію, був організований майданчик для складування сипучих матеріалів. Безпосередньо під проводами високовольтної лінії був виявлений самохвал DAF із піднятим кузовом, котрий торкався крайнього нижнього провода високовольтної лінії. Поруч з автомобілем знаходилось тіло 20-літнього водія, котрий здійснював розвантаження щебеню і потрапив під розряд електроструму від дотику машини із лініями. Працівники швидкої допомоги констатували смерть молодого чоловіка», - йдеться у повідомленні.

У зв’язку із інцидентом ДТЕК Дніпровські електромережі в черговий раз звертаються до мешканців області із закликом дотримуватись правил електробезпеки і не ризикувати своїм життям.

Це уже другий нещасний випадок за останні місяці, коли водії великогабаритних машин при роботі торкаються до конструкцій із високовольтними лініями, тим самим піддаючи серйозній загрозі своє життя та здоров’я.

Буквально 30 травня із серйозними електроопіками в лікарню доправили тракториста селища Межова, котрий при проведенні робіт в полі також зачепив ЛЕП 10 кВ і отримав важкий удар електрострумом.