Захисник обвинувачуваного просить суд витребувати медичну довідку на предмет ВІЛ - СНІДУ у його підзахисного

Сьогодні в суді м. Дніпра пройшло підготовчі судове засідання у справі старшокласника, котрий у березні 2018 року вирізані сім' ю (батька та 4-річну дитину). Вагітна  жінкам дивом залишилась жива.

На судовому засіданні побувала журналіст tv-news.dp.ua.

Адвокат обвинувачуваного звернувся до суду із клопотанням проводити судове засідання у закритому режимі.

«Провадження набуло нездорового розголосу. Мені  були погрози. Тому вважаю, що на суді не повинно бути сторонніх осіб», – заявив адвокат.

Він також наполягав на тому, аби суд змінив міру запобіжного заходу і випустив «різака» під нічний домашній арешт – із 19.00 до 08.00, мотивуючи це тим, що його підзахисний має серйозну травму ноги і перебування у СІЗО зашкодить його здоров’ю.

Цілком протилежну позицію зайняв прокурор – суд має проходити у відкритому режимі і обвинувачуваний має сидіти під вартою.

Валентин Земцов, котрого обвинувачують у скоєнні важкого злочину, підтримує  адвоката і проситься під домашній       арешт. 

Відповідаючи на запитання журналістів , він заявив що свою вину визнає і шкодує про скоєне.

Жінка, котрій вдалось вижити у цій різанині каже, що бажає для свого кривдника найвищу міру покарання – довічне ув’язнення.

На даний час із 3-місячним Ростиком вона проживає у гуртожитку Павлограда. Каже, що стан здоров’я малюка задовільний. До суду вона також звернулась із заявою про те, що обвинувачуваний має відшкодувати їй збитки у сумі 2 млн грн.

Суд не задовольнив клопотання адвоката  і залишив обвинувачуваного під вартою на 60 діб. Окрім того, судді також вирішили, що судові засідання проходитимуть у відкритому режимі.