Таїнство хрещення можна приймати лише раз у житті 

Щороку 28 липня у день пам'яті святого рівноапостольного князя Володимира Україна відзначає День Хрещення Київської Русі. Цьогоріч дата ювілейна – 1030 років. Урочистості з цього приводу пройдуть по всій країні.

У Павлограді вдруге в історії міста (вперше було 5 років тому) хрещення дітей та дорослих пройде на річці Вовчій, в районі міського пляжу. Відбудеться це у неділю, 29 липня об 11.00.
Дітей хреститимуть у спеціальній церковній купелі, а дорослих – у водах Вовчої.

За повідомленням Благочинного Павлоградського церковного округа протоієрея Павла Бурлая, святкування ювілейної дати розпочнеться хресною ходою від Спасо-Нерукотворного образа кафедрального собору до річки Вовчої. Прийняти хрещення у цей день можуть лише ті, хто ще не був хрещений.

«Двічі у житті не можна хреститись . Інколи люди приходять після якихось екстрасенсів , знахарів і кажуть, що хочу другий раз похреститись . Але другий раз згідно церковних канонів заборонено хреститись . Тому ми дуже обережно до цього відносимось. Потрібно людей похрестити, але це не значить, що всі повинні у цей день прийняти хрещення. Це можуть зробити лише ті, хто до цього іще не похрестився», – розповів tv-news.dp.ua протоієрей Павло Бурлай.

Для здійснення обряду хрещення потрібно завчасно записатись. Зробити це можна у церковній лавці Спасо-Нерукотворного образа Кафедрального Собору та з. т. 050-056 7201, 066- 007 0555