За даними метеостанції Павлограда 25 липня в місті випало 80% місячної норми опадів 

Штормовий вітер, пориви якого досягали 20 м/сек та тривалий дощ стали причиною підтоплення присадибних ділянок і прибудинкових територій, доріг та тротуарів міста, що ускладнювало рух автомобільного транспорту та пішоходів. Особливо складна ситуація була в районі вулиць Сташкова, Сурікова. пров. Шияна Григорія.

Про це повідомляє прес-служба Павлоградського міськвиконкому.

«Стихія показала, що міські ливневі канали міста, які хоч і перебувають у працездатному стані, але не в змозі повністю прийняти таку велику кількість опадів» , – йдеться у повідомленні.

Внаслідок обривів ліній електричних мереж сталися відключення електрики в районі вулиць Добролюбова, Мазепи, Підгірна, Попова, Сірка Івана, провулка Шкільного та інших домоволодінь в мікрорайонах Підварки, Соснівка, Городище, РТС, районної лікарні та вулиці Богуна Івана. Зафіксовані випадки повалення дерев та протікання дахів житлових будинків.

За повідомленням Павлоградськоог міськвиконкому , для допомоги мешканцям міста залучалися сили та засоби комунальних підприємств. За допомогою мотопомп проводилося відкачування дощової води. Аварійні бригади Павлоградського РЕМ продовжують роботи по відновленню електропостачання.