На території області розпочалась операція «Перевізник»

За статистикою на сьогодні Дніпропетровська область посідає друге місце за кількістю скоєних дорожньо-транспортних пригод маршрутними перевізниками. При цьому дві третини вчинених аварій за вини водіїв -перевізників.
Про це під час робочої наради заявив заступник начальника-начальник відділу ОДГР УПД у Дніпропетровській області Борис Бреус.

«З початку року зареєстровано 88 дорожньо- транспортних пригод в яких 22 особи загинули та 196 травмовано. Необхідно негайно вживати дійові заходи для налагодження роботи з безпеки перевезення. Усім фактам, які документуються за порушення правил дорожнього руху, буде дана правова оцінка з подальшим притягненням посадових осіб, які надали дозволи на перевезення людей, до відповідальності», – зазначив Борис Бреус.

В період з липня до особливого розпорядження на території Дніпропетровської області проводиться комплекс заходів направлених на профілактику аварійності на пасажирському автотранспорті, контроль за дотриманням перевізниками норм і стандартів в сфері забезпечення безпеки дорожнього руху.