Батько павлоградського старшокласника- «різника» вважає, що його пасинок визнав свою вину, бо перебуває у неадекватному стані 

В Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра пройшло чергове судове засідання у справі павлоградського старшокласника, котрого звинувачують у жорстокому убивстві 29-річного чоловіка, його 4-річного сина та замаху на убивство вагітної жінки.

Під час судового засідання була допитана потерпіла та п’ятеро свідків. Сам обвинувачуваний Валентин Зємцов на будь-які запитання відповідати відмовляється. Він лише зачитав із папірця текст про те, що повністю визнає свою вину і щиросердно просить пробачення у потерпілої Вікторії.

Двоє павлоградок 17 та 18 років розповіли про те, що у той вечір вони та двоє хлопців – Валентин Зємцов і його друг Олексій – відпочивали на селищі Хімзавод вдома у однієї із дівчат. При цьому вживали спиртні напої – горілку та вино. Потім хлопці пішли, куди саме, вони не знають.

Свідчення дав також сусід Михайло, до котрого у ту трагічну ніч прибігла закривавлена Вікторія.

В якості свідків виступили також батьки старшокласника. Мати Валентина Зємцова розповіла суду про те, що він був нормальним хлопчиком, читав книги, вчився на водійських курсах та мріяв стати водієм, ніяких нарікань на нього ні від кого не було.

«Нічого поганого про нього сказати не можу. Ніяких претензій до нього не було ні в садочку, ні в школі. Він вів себе нормально, як звичайний хлопчисько. А коли підріс, то дуже захопився комп’ютером, читав електронні книги, цікавився технікою, пішов на курси водіїв. У червні мав піти працювати водієм на Хімзавод», – говорить Любов Зємцова.

За її словами, коли сину виповнилось 14 років, то вона за власною ініціативою повела його до психіатра, бо помітила, що він став замкненим. Лікар начебто особливих відхилень не помітила і призначила якісь легкі пігулки. А про те, що син перебував на обліку у психіатра дізналась лише під час слідства.

Батько ж обвинувачуваного старшокласника навпаки вважає, що його пасинок має серйозні розлади психіки.

«Він чимало часу проводив за комп’ютером, захоплювавася окультизмом. Психіатр сказала, що це явні розлади психіки, явна шизофренія, бо нормальна людина такого не зробить. Він мені нічого не розказує, бо нічого не пам’ятає», – говорить батько обвинувачуваного.

Він вважає, що його пасинок зізнався у скоєному, бо прочитав лише те, що йому написали, а насправді перебуває у неадекватному стані.