На кінець липня в Павлограді зареєстровано понад 270 випадків захворювань на гострі кишкові інфекції.

На липень 2018 року припадає більше чверті випадків захворювань.

Про це повідомляє міський епідеміолог Людмила Руденок.
За її словами кількість звернень за медичною допомогою з приводу харчових отруєнь та гострих кишкових інфекцій значно збільшилась із настанням спекотного періоду.

«Найчастіше передача гострих кишкових інфекцій відбувається через недоброякісні харчові продукти.
Особливо небезпечні харчові продукти, що були придбані на стихійних місцях торгівлі. Документальне підтвердження про якість та епідемічну безпечність таких харчових продуктів відсутня. Харчові продукти забруднюються пилом та збудниками гострих кишкових інфекцій при продажі з асфальту, землі, тому що місця не обладнані для продажу. Продаж проводиться особами, що можуть бути потенційними переносниками всіх інфекцій, в т.ч. кишкових, бо вони не проходять медичний огляд. Коли ви робите покупки на стихійному ринку, ви купуєте для себе всі інфекційні хвороби, що існують», – повідомляє Людмила Руденок.

Щоб попередити забруднення харчових продуктів, необхідно користуватися поліетиленовими пакетами, окремо транспортувати готові та сирі продукти. Ті ж умови треба витримувати при зберіганні в холодильнику. При приготуванні страв необхідно користуватися окремими ножами та дошками для сирих і готових харчових продуктів, витримувати час термічної обробки, особливо м’ясних, дотримуватись гігієни для попередження забруднення готових страв.