Люди хотіли дізнатись, що має будуватись біля їх будинків та чому власник земельної ділянки не виконує своїх обіцянок 

Мова йде про «довгобуд» , що навпроти будинку 416 по вул. Дніпровській. Земельну ділянку для будівництва, як було задекларовано, торгівельного закладу підприємець отримав ще 8 років тому. Проте до цього часу будівництво так і не почалось. Виділена земля поросла бур’яном та чагарниками.

Проте останнім часом до раніше виділеної ділянки додався ще шмат землі, котру вирівняли і засипали щебенем. Засипали також і дренажну систему і прибрали доріжку, котру мешканці будинків облаштували за власний кошт.

Раніше підприємець обіцяв, що навзамін облаштують нову доріжку, посталять опори освітлення, облаштують для людей зручні «кармани» для заїзду автівок, а ділянку землі обнесуть європарканом. Свої обіцянки підкріпили навіть підписанням відповідного меморандуму із головами ОСББ прилеглих будинків.

«Ви коли сюди прийшли, тут була автостоянка закріплена за нашими будинками, було три опори освітлення, доріжка, котру ми облаштували за власний кошт , щоб діти могли ходити до школи. Ви прибрали доріжку, пообіцяли нам облаштувати «кармани» , щоб ми могли ставити автівки, спортивний майданчик. Тут була дренажна система пониження рівня підземних вод, бо ми знаходимось на болоті. Ви її засипали. І в результаті наші будинки може затопити вода», – дорікають представнику забудовника мешканці будинків.

Представник на всі запитання має одну відповідь: «Не знаю, не в курсі».

За словами заступника міського голови Віталія Мовчана, котрий був присутній на мітингу, вирівнювання території та підсипка її щебенем можна вважати як початок будівельних робіт, на котрі у забудовника дозволів немає. Він запропонував депутату міської ради Валентині Жилкіній звернутись до міськвиконкому із депутатським запитом. Це звернення і буде підставою для здійснення відповідної перевірки .

«У них є лише земля, проекту на початок будівництва немає. Коли буде проект, то він пройде перевірку на відповідність будівельним, санітарним та іншим нормам. Відсипку можна розцінювати, як початок будівельних робіт. Проте ніяких дозволів не було. Виконком може по запиту громади перевірити законність проведення земляних робіт. Перевіряємо, якщо незаконно – отримують штраф і припиняються роботи», – сказав Віталій Мовчан.

Підприємець в черговий раз пообіцяв і  доріжку, і європаркан, і опори освітлення.