і організували свято двору «Давайте жити дружно» 

А почалось все із того, що одна із мешканок багатоповерхівки по вул. Промисловій, 18 у Павлограді Олена Москаленко вирішила додати в життя позитиву і почала малювати героїв дитячих мультфільмів на старому панельному паркані, що навпроти будинку.

«Все почалось із того, що я почала розмальовувати паркан. Допомагали мені дві молоді ініціативні мами. І коли я закінчувала роботу, то захотілось зробити дітям якесь свято і я їм пообіцяла, що коли домалюю останній мультик, то у них буде свято. Хочеться чогось позитивного, бо навколо нас останнім часом так багато сумних подій. Настільки нас всіх затягло і дорослих, і дітей», – розповіла tv-news.dp.ua ініціатор свята Олена Москаленко.

До організації заходу долучились активні мешканці будинку, знайшли також і спонсорів для призів та солодких подарунків. Ведучими на святі були герої мультиків, котрих намалювала Олена Москаленко. Каже, що це її перша публічна робота. Можна сказати виставка картин. У вільний від роботи час вона малює в стилі графіки. А ще розмалювала свій дачний будиночок.