В українській православній церкві Київського патріархата ім. Архистратига Михаїла планують облаштувати стіну пам’яті

У центрі стіни розмістять дошку пам’яті бійцям, що загинули на сході країни. На всій стіні художник зобразить сюжети військових дій в Луганській та Донецькій областях.
Про це tv-news.dp.ua розповів настоятель храму отець Роман. Планується також відкрити недільну школу.

Священнослужитель закликав усіх вірян приходити до храму і у спільній молитві просити миру нашій країні.

- Зараз важкі часи, ми повинні бути добрішими, дружнішими. Ця спільність має бути і в молитві. Хочу закликати всіх православних християн і мешканців міста завітали до храму на спільну молитву.

Українська Православна церква Київського патріархату ім. Архістратига Михаїла відкрилась у Павлограді 14 жовтня 2016 року. Вона розмістилась на площах колишньої школи №13, що по вул. Івана Богуна, 39. 

Приміщення не було пристосоване для богослужінь, тому облаштовували храм у свій вільний час самі прихожани.

«Ми самі своїми силами відбудовуємо цей храм. Ми відчуваємо Божу допомогу. Починаєш робити і не знаєш що далі, а воно само якось вимальовується , само створюється і відчули, що Бог дійсно допомагає, коли люди з чистим серцем прагнуть цього. Зараз іще мало вірян, але люди ідуть і не лише із Павлограда, а й із району» – розповідає голова парафіяльної ради Анатолій Солодовник.

Наталія, парафіянка

Ходимо сюди ми з самого початку як тільки відкрилась ця церква. Ми раді можливості богослужіння рідною мовою у нас на нашій Павлоградщині. Нас тут зараз мало , і церква ще не зовсім облаштована, але нас сюди приваблює дух молитви Господньої, дух людей, які сюди приходять, справжніх патріотів і справжніх християн. Ми готові працювати і далі і створювати цю церкву, роботи ще багато. Запрошуємо всіх.

Олена, мешканка с. Богуслав 

 

 

- Я живу в Україні. Це моя земля , я народилась українкою, тому я і ходжу в українську церкву , бо це моє рідне. Я знаю російську, англійську, але душею я можу зрозуміти лише своє рідне. Грузини моляться на грузинській, англійці на англійській, греки на грецькій, а ми українці у нас є своя мова.

Мешканець с. Межиріч

- Я ходив раніше до церкви. А коли почалась війна, то відчув потребу в іншому храмові. І почав шукати храм, котрий молився б за воїнів наших, захисників, за українців, за наших дітей , за нашу рідну землю. І знайшов у Карабинівці, невеличкий храм Київського патріархату. А потім священнослужитель із Карабинівки пішов у Павлограді і ми всі разом почали створювати церкву практично із пустого місця.