Село вирішило приєднатись до села 

Питання про те з ким об’єднуватись з містом чи з селом депутати Богуславської сільської ради обговорили на позачерговій серпневій сесії. В результаті вирішили приєднатись із Богданівською об’єднаною територіальною громадою (ОТГ). Проте остаточне рішення за мешканцями Богуслава та Богданівської ОТГ. Розповів tv-news.dp.ua голова Павлоградської райдержадміністрації Святослав Максимчук.

«Депутати Богуславської сільської ради прийняли рішення про те, щоб направити звернення до Богданівської ОТГ і об’єднатись із ними. Мотивація була одна – село із селом скоріш знайдуть порозуміння і приймуть спільне рішення. Із Богданівкою вони сусіди, давно вже поруч живуть і одне одного знають і виручають. Для Богуслава це добре, бо село хоч і самодостатнє, але коштів на розвиток не багато. Сьогодні Богданівська громада має вагомі надходження і, можна сказати, що їм буде легше вижити в об’єднанні. За рахунок децентралізації вони матимуть гроші і на розвиток, і на ремонт. Це вже прораховували і депутати, і область», – розповів Святослав Максимчук.

Після приєднання Богуслава, у Богданівську громаду увійде 4 сільських ради – Богданівка , Нова Дача,Нова Русь, Богуслав і процес об’єднання в громади у Павлоградському районі завершиться. В районі не залишиться жодного «одинокого» села.

Нагадаємо, що декілька тижнів тому Богуславу пропонували приєднатись до Павлограда.  

Довідково

На території Павлоградського району створено 4 ОТГ: Богданівська, Вербківська, Межиріцька, Троїцька.

 

Коментарі   

0 # Paul Lemberg 08.08.2018, 13:23
Ой, який голова РДА білий та пухнастий став, коли місто зазіхнуло на смачні Богуславські землі! А навіщо ж на голову сільської громади тиснули, щоби її до Межиріцької ОТГ дотулити? "Де вода, а де імєніє"?
Молодці, богуславці, встояли. А Богданівські вже хай замисляться: треба їм "дачники" на сільських землях понад Тернівкою, чи краще згуртуватися з Богуславськими, які досі встояли і свого Присамар'я не віддали, і вулиці відремонтували, і невеликий, але свій гріш бережуть, а не тринькають?..
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата