Окрім центрального пляжу , планують облаштувати ще стихійний пляж в районі селища ім. 18 вересня та в районі м’ясокомбінату

За повідомленням начальника відділу із надзвичайних ситуацій Павлоградської міської ради Валерія Бєлякіна, на сьогодні уже обстежено дно річки в районі м’ясокомбінату.

«Ми провели певну роботу , складено акт обстеження підводної акваторії пляжу в районі м’ясокомбінату і маємо пакет документів, котрі дозволяють нам вважати, що там безпечне місце для відпочинку на воді. Така ж робота найближчим часом буде проведена на селищі ім. 18 вересня», – сказав Валерій Бєлякін.

Для того, аби обстежені території мали статус офіційних місць відпочинку, згідно із наказом МВС, потрібно виконати ще декотрі роботи. Там мають бути відповідні стенди, роздягальні, туалет, питна вода . І має працювати сезонний рятівний пост. Із останнім дещо проблемно. Як повідомив Валерій Бєлякін, рік тому штат водолазів був скорочений.

«На жаль, у нас залишилось лише два рятувальника і 4 водолази . Дві посади водолазів були скорочені . Зараз подано заявки в Центр зайнятості», – розповів Валерій Бєлякін.

За його словами в місцях масового відпочинку наявність медсестри не є обов’язковою умовою, проте , як показує досвід центрального пляжу, медичний працівник у таких місцях необхідний.

«На сьогодні до медсестри, що працює в районі центрального пляжу, із початку літа було 430 звернень. В основному звертаються люди, котрі займаються спортом – 320 чоловік . Люди міряють тиск. Це постійні клієнти. Звертаються також із порізами, саднами, забоями, нудотою, перегрівом, перехолодженням . Це свідчить про те, що медсестра на пляжі необхідна. Окрім того, вона слідкує також за тим, щоб діти не переохолоджувались у воді», – додав Валерій Бєлякін.