Врожайність цьогоріч невисока через малу кількість опадів 

Аграрії Павлоградщини завершили збір ранніх зернових. Посушлива весна та літо негативно вплинули на зернові культури.

«Хвалитись нічим. Була аномально посушлива весна і літо. Засуха була понад 70 днів. Це негативно вплинуло на урожайність на наших полях. Фермери , землевласники та сільгоспвиробники зробили все можливе, для того, щоб зберегти посіви. Подекуди ми мали гарні результати – по 45-48 ц/ га по озимому ячменю. Непоганий врожай по озимій пшениці. Але це лише подекуди і це завдяки тим технологія, які сьогодні фермери застосовують. Чимало земель збіднені чи потрапили під аномальну засуху і мали врожайність 18-25 ц/ га. І в результаті вийшов середній показник – 28,7 ц / га», – розповів в інтерв’ю tv-news.dp.ua голова Павлоградської райдержадміністрації Святослав Максимчук.

За його словами фермери району в основному вирощують на своїх полях пшеницю, ячмінь, ріпак, горох, соняшник. І практично ніхто не вирощує круп’яні. Бо вони більш вибагливі до погодних умов.

Щоправда декотрі господарники все ж ризикнули і застосували подвійний посів – зібрали пшеницю і посіяли гречку із надією на те, що підуть дощі. І тоді у вересні можна буде збирати врожай.