Цьогоріч на водоймах Павлограда потонуло четверо людей, троє чоловіків були напідпитку

Розповів начальник відділу із надзвичайних ситуацій Павлоградського міськвиконкому Валерій Бєлякін:

- У першому випадку, компанія відпочивала на березі Вовчої ближче до водно- спортивонї бази «Посейдон». Вживали міцні спиртні напої. 35-річний чоловік зайшов у воду і за 15 м від берега на глибині 4 метри пішов на дно. Чоловік був сильно п’ яний.

Другий випадок. 40-річний чоловік сидів із 11-річним сином на березі річки зі сторони парка. Чоловік випив 2 літри пива і запропонував своєму сину, котрий не вміє плавати, попливти через річку. Сказав, щоб той тримався за його шию. Допливши до середини річки, чоловік почав тонути. Врятувати вдалось лише 11-річну дитину.

Третій випадок. День торгівлі. Післяобідній час. Компанія із АТБ відзначали День торгівлі. Вони сиділи на краю пляжа. Сильно п’яних там нікого не було. Хлопець, котрий потонув, Антон, він взагалі перший раз в житті випив. Хлопець вів нормальний спосіб життя, займався спортом. Сам він із Юр’ївського району. Тут працював в АТБ, винаймав житло. Хлопцю 20 років. Заліз купатись і почав тонути. На допомогу кинувся ще один хлопець із цієї ж компанії. Десь 3 метри не доплив до потопаючого і його схопили судоми . Він ледь виплив, хапаючись за очерет. На допомогу кинувся ще один із цієї ж компанії і теж почав тонути. Йдучи під воду, потопаючий 20-річний хлопець, вхопився йому за ноги. Там могло б бути і більше потопельників. Треба сказати, що всі хлопці гарно плавали. Просто після дощу сильно піднявся рівень води і збільшилась течія.
Шукали ми загиблого  три дні. Знайшли за 250 метрів від місця, де він почав тонути.

У цей же день, коли знайшли тіло утопленого Антона, надійшов дзвінок про нещасний випадок на Вовчій, в районі дач ПЗТО. Потонула 12-річна дівчинка.
Я дорослий чоловік, але купатись в тому місці річки я б не став. Там сильна течія, водовороти, декілька кроків від берега і уже різко глибоко. Разом із двома дівчатками була бабуся. Вона стежила за ними на березі річки. Коли на дачі дали воду, бабуся відійшла на хвилину, щоб включити воду. І у цей час сталась трагедія. Дівчатка почали тонути. Чоловік, котрий був недалеко, зміг добігти і витягти за волосся лише одну дитину, ще одна потонула. Тіло дівчинки знайшли наступного дня за 650 метрів від місця трагедії.

МНС-ники закликають дотримуватись правил поведінки на воді: не купатись напідпитку, у незнайомих місцях, слідкувати за дітьми під час відпочинку на воді.