17 серпня готовність шкіл перевірить спеціальна комісія

На сьогоднішній день, за повідомленням голови Павлоградської райдержадміністрації Святослава Максимчука, школи уже практично підготовлені до навчального року.

«У телефонному режимі нам доповідають, що школи уже практично відремонтовані, підготовлені до нового навчального року. До 17 серпня буде створена комісія разом з держпромспоживслужбою , пожежним інспектором, представником райдержадміністрації. Об’їдемо всі школи, подивимось їх готовність і які де будуть недоліки, то ми дамо час , щоб їх можна було усунути. До 17 серпня думаю, що всі ремонти будуть завершенні і ми приймемо школи до навчального року», – розповів tv- news.dp.ua очільник району.

За його словами, після створення об’єднаних територіальних громад, кожна громада має свій відділ освіти і свого начальника відділу. І громади самостійно вирішують де і що потрібно відремонтувати, замінити, придбати.

Так само громади приймають рішення про створення опорних шкіл. На сьогодні рішення про створення опорної школи було прийнято Богданівською ОТГ. Для опорних шкіл виділяються кошти із обласного та державного бюджетів.

До речі

Діти початкових класів і пільгові категорії старшокласників у всіх школах району харчуються безкоштовно.