Загальна кількість хворих дещо зменшилась, проте все частіше діагностують недугу серед дітей.

Про це повідомила завідуюча диспансерно-поліклінічним відділенням протитуберкульозного диспансеру Олена Гриб.

«За 6 місяців 2018року виявлено 35 нових випадків захворювання на туберкульоз, що складає 32,2 на 100 тис. населенняю. У 2017році показник складав 48 випадків – 44,2 на 100 тис. населення. Спостерігається зниження показників захворюваності на 27,1%. На жаль, відмічається ріст захворюваності серед дітей, захворюваність серед підлітків на одному рівні, в порівнянні з минулим роком. Показник смертності від туберкульозу за 6 місяців 2018року знизився на 9,8% », – повідомила Олена Гриб.

За її словами соціальний статус серед вперше виявлених був наступний: не працює – 54,3%, пенсіонерів та інвалідів – 11,4%, дітей – 5,7%,підлітків – 2,9%, працюючих – 25,7%.
Таким чином, найбільший ризик захворіти туберкульозом мають найбільш соціально незахищені верстви населення.
Проте, варто пам’ятати, що епідемія туберкульозу триває. Захворіти може кожен мешканець міста, незважаючи на соціальний статус. Своєчасно виявити туберкульоз допоможе щорічне флюорографічне обстеження та звернення до сімейного лікаря за медичною допомогою, якщо у вас кашель, нездужання, слабкість,підвищення температури тіла.

Краща профілактика туберкульозу – здоровий спосіб життя:

  •  відмова від шкідливих звичок: зловживання алкоголем, вживання наркотиків та паління;
  •  дотримання правил особистої гігієни, тримання в чистоті житла;
  •  ведення активного способу життя, повноцінне харчування.

Довідково

Туберкульоз – важке інфекційне захворювання, яке вражає людей незалежно від їх віку, статі та професії. Збудником туберкульозу є туберкульозна паличка – широко розповсюджена та дуже стійка в оточуючому середовищі мікобактерія.

Шляхи зараження на туберкульоз:

  •  при кашлі, чханні та навіть під час розмови з хворим;
  •  через предмети особистого користування хворого (рушник, посуд, одяг, постіль);
  •  при контакті з хворими тваринами та використанні в їжу продуктів тваринного походження, заражених туберкульозною паличкою.