17 серпня в рамках кримінального провадження співробітниками карного розшуку Тернівського відділення поліції спільно з працівниками місцевої прокуратури проведено оперативну закупку наркотичного засобу «дезоморфін». 

Повідомляє прес-служба Павлоградського відділу поліції.

На підставі ухвали суду, поліцейськими проведено обшук квартири 43-річного місцевого мешканця, під час якого виявлено та вилучено 12 медичних шприців заповнених речовиною жовтуватого кольору. За зовнішніми ознаками вказана речовина схожа на особливо небезпечний наркотичний засіб «дезоморфін» та медичний шприц, заповнений рідиною схожою на наркотичний засіб «опій ацетильований». Шприци було підготовлено для продажу.

 

Правоохоронці вилучили медичні засоби, які у своєму складі містять «кодеїн», за допомогою якого виготовляють наркотичний засіб «дезоморфін». Знайдене приладдя свідчить про те, що правопорушник не тільки зберігав наркотичні речовини, а й розповсюджував їх.

Правоохоронцями задокументовано факт збуту наркотичного засобу «дезоморфін». Також вилучено грошові кошти, які останній отримав за продаж наркотичного засобу «опій ацетильований». Вилучене направлена в НДЕКЦ для дослідження. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України. Ступінь вини підозрюваного визначить суд.