Під час репетиції та проведення святкових заходів з нагоди Дня Державного Прапора, Дня незалежності України та Дня шахтаря рух автотранспорту перекриватимуть у центральній частині міста

За повідомленням прес-служби Павлоградського міськвиконкому рух транспорту припинять:

21 серпня з 16.45 до 19.00 – район Соборної площі: вулиця Центральна (від вул. Г.Світличної до вул. Шевченка) та вулиця Соборна (від Укрпошти до пров. Музейний) під час репетиції Дня Державного Прапора та Дня незалежності України.

23серпня з 8.30 до 10.00 – район Соборної площі: вулиця Центральна (від вул. Г.Світличної до вул. Шевченка) та вулиця Соборна (від Укрпошти до пров. Музейний) під час урочистості Дня Державного Прапора.

23 серпня з 14.00 до 14.30 – від ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» (вул. Полтавська вздовж вул. Соборна до вул. Центральної та від перехрестя (від міськвиконкому) вздовж вул. Центральної до МКДЦ «Мир» під час ходи почесних працівників ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля».

23серпня з 17.00 до 22.00 – район Соборної площі: вулиця Центральна (від вул. Г.Світличної до вул. Шевченка) та вулиця Соборна (від Укрпошти до пров. Музейний) під час конкурсу «Шахтарські богатирські ігри».

24 серпня з 9.45 до 10.10 по вул. Центральній від пам’ятника М.Хижняку до скверу ім. Шевченка (пам’ятник Т.Шевченку) під час Параду вишиванок до Дня незалежності України.