У неділю, 19 серпня, за чотири години шторму біля Арабатської стрілки Херсонської області в морі загинули п’ять відпочиваючих, ще п’ятьох вдалося врятувати

На Арабатці почався шторм. Він здавався не сильно потужним, тому відпочиваючі вирішили перевірити свої сили, змагаючись з хвилями і вітром, – повідомляють Вести Геническа.
За повідомленням управління ДСНС Херсонської області, всі п’ятеро чоловіків купалися поза зоною пляжу.

«У той день штормило, були хвилі. Купатися у цьому місці за таких умов досить небезпечно. Візуально хвилі начебто несуть до берега, а нижня течія відкидає назад, спрацьовує так званий принцип «зворотної тяги». І ось такий трагічний результат. Серед загиблих 35-річний житель м. Харків, 49-річний мешканець м. Дніпро, 43-річний та 42-річний мешканці м. Кривий Ріг та 33-річний житель м. Генічеськ. Ще декількох людей за цих обставин вдалося врятувати», – йдеться у повідомленні.

МНС-ники відзначають, що у більшості випадків тонуть люди, котрі вміють плавати, і з самовпевненістю запливають далеко від берега. Там вони можуть потрапити у потік холодної води. Тоді починає зводити ноги і хапає корч. У цій ситуації головне – не злякатися. Треба зануритися у воду і сильно потягти рукою на себе ступню за великий палець. Радять рятувальники.