У пакунку, який видаватимуть у пологовому будинку, будуть пелюшки, підгузники, одяг, дитяча косметика, іграшки, спеціальний матрац та два види ковдр

З 1 вересня українкам під час народження дітей видаватимуть безкоштовні «пакунки малюка». Про це під час засідання Уряду повідомив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, – передає Українська правда.

«У світі називають «бейбі-бокс», у нас це буде «пакунок малюка». Він буде додатково до грошових виплат при народженні дитини. Це і превенція ранньої дитячої смертності, і попередження бідності», – зазначила заступниця міністра соціальної політики Олександра Чуркіна. 

За її словами, у пакунку будуть пелюшки, підгузники, одяг на перші декілька місяців та дитяча косметика. Крім цього, у бейбі-боксі мають бути іграшки, спеціальний матрац та два види ковдр.

Приблизна вартість пакунку становитиме 5 тисяч гривень, які не будуть входити у соціальні виплати при народженні дитини. Його видаватимуть у пологовому будинку.

Варто відзначити, що пакунки міститимуть інформаційні матеріали з даними для батьків про догляд дитини. «Пакунок малюка» видаватимуть один на одну дитину при виписці з пологового будинку. Загалом набір, який вартуватиме близько 5 тисяч гривень, складатиметься із 25 предметів.