До змагань по фігурному катанню на інвалідних візках організатори підійшли креативно

Учасникам перегонів потрібно було на швидкість проїхати через спеціальні ворота, не зачепивши їх, та перебратись через «місток».

«Такі змагання ми проводимо другий раз, вперше проводили взимку. Це був такий пробний варіант в залі. А от на вулиці проводимо вперше. Аналогів таких немає, я думаю. Це ми самі придумали. Взяли із слалома на байдарках», – розповів tv-news. dp.ua тренер з інваспорту при ФСК ім. Шкуренка Василь Шевченко.

Окрім того учасники змагань вправлялись у стрільбі із лука, метанні ножів та армреслінгу. Переможці отримали призи, а завершилось все дійство спільним обідом, котрий допомогли організувати підприємці міста.

Люди з обмеженими можливостями кажуть, що для них такі заходи дуже важливі. Перш за все – це спілкування, позитивні емоції та можливість тримати себе у формі.

Валерій Куц, 61 рік

 

- У першу чергу – це спілкування. Та і хочеться тримати себе у формі. Я щороку беру участь у спартакіаді України, виступаю за Дніпропетровську область по бочче та фігурному водінню візка.

За словами Василя Шевченка у Павлограді понад сотні інвалідів - візочників. У змаганнях взяли участь лише 7 із них.

«У Павлограді більше сотні інвалідів - візочників. Проте далеко не всі бажають брати участь у якихось спортивних заходах. У когось вік, хтось не вірить у свої сили, комусь важко добиратись, бо живуть на верхніх поверхах. І це є проблемою», – говорить Василь Шевченко.

За його словами всього в групі інваспорту при ФСК Шкуренка за списком 80 чоловік. Проте заняття активно відвідують лише половина із них.