Нарікання на навмисне затягування розгляду судових справ є необґрунтованим 

Так вважає суддя - спікер Павлоградського міськрайонного суду Мар’ян Мицак. Він назвав декілька об’єктивних причин, через які судові процеси по розгляду кримінальних справ можуть затягуватись.

«На сьогодні великою проблемою є розгляд кримінальних справ через доставку осіб, які перебувають під вартою. Таких осіб привозять лише у вівторок та четвер. І навіть у ці дні підозрюваних привозять із затримкою. Через це суддя не може планувати свій робочий графік. Наприклад, суддя призначає справу на 09 ранку, а особу привозять об 11.00. А в цей час у судді уже інша справа. Вона відкладається. Це дратує людей. Але ж проблема не в судді. Ще одна проблема – затягування справи адвокатами, коли бачать, що справа не на користь їх клієнта. А без їх явки до суду неможливо здійснювати судовий процес», – розповів Мар’ян Мицак.

Він також додав, що проблемою є також неявка свідків до суду. Він закликав учасників судового процесу являтись до суду, якщо вони є свідком якоїсь події.

«Ваші покази важливі для справедливого прийняття рішення і, можливо, від показів залежить чиясь доля. Тому являйтесь, будь ласка, до суду», – додав суддя-спікер.