В «Школі Ірини» уже десятий раз шкільний дзвінок сповістив про початок навчального року

Діти та їх батьки приготували з цього приводу номери художньої самодіяльності, вітали ювілярів і гості – учні інших шкіл міста та району, вихованці театру «Елен», керівник міського відділу освіти. В ГО «Школа Ірини» виховуються діти, що мають вади розумового та фізичного розвитку і не охоплені державною системою освіти. У «Школі» 26 дітей, 16 із них відвідують заклад, а з рештою спеціалісти проводять заняття на дому.

Батьки дітей, котрі навчаються у школі кажуть, що такий заклад необхідний їх дітям. Перебування у ньому позитивно впливає на їх розумовий розвиток та психічний стан.

«Ми відвідуємо «Школу Ірини» уже 9 років, із самого її відкриття. Звичайно, результати є. Мій син став більш відкритий, не боїться спілкуватись із людьми, любить відвідувати різні масові розважальні заклади. Раніше він боявся людей , боявся ходити туди, де багато людей, боявся гучних звуків. Він уже може орієнтуватись у комп’ютері. Дуже виріс у своєму розвитку і всі навколо це теж помічають», – говорить мама вихованця «Школи Ірини».

ГО «Школа Ірини» розміщується на території церкви християн-баптистів. Щороку вони сподіваються, що новий навчальний рік розпочнуть у новому приміщенні. Проте ювілейний навчальний рік розпочинають на тому ж місці, де колись знайшли тимчасовий прихисток.

«Кажуть, що щастя – це коли тебе розуміють. Пропрацювавши стільки років, ми віримо що і нас почують і зрозуміють. За цей час в нашому місті змінилось три мери , проте на превеликий жаль, жоден з них не хоче щастя цим дітям. Як не сумно, проте вони знову залишились в стороні від своїх ровесників, у котрих немає таких проблем, але є своя школа», – сказала засновник «Школи Ірини» Ірина Манасян.