Діалогову зустріч провели спеціалісти з трансформації конфліктів 

Людмила – психолог, психотерапевт, тренер з ефективної комунікації

- Спробуємо на власному досвіді зрозуміти свою модель діалогової взаємодії та зрозуміти як ефективно можна було б спілкуватись із категоріями людей, не тільки переселенцями. Це стосується взагалі людського розуміння.

Олена психолог, конфліктолог, медіатр

- Будемо вчитись розвивати діалоговий простір, атмосферу довіри, свободи, співробітництва. Бувають ситуації, коли люди не чують один одного. Як почути?

В якості учнів у тренінгу взяли участь люди різних професій, віку та статі – підприємці, юристи, волонтери, психологи, переселенці. Вони розповідали як реагують на конфліктні ситуації, як виходять із них, що відчувають і спробували зрозуміти свої помилки. Тренінг пройшов у теплій, дружній атмосфері. Учасники тренінгу кажуть, що можливо після лише одного заняття вони не змінять свою поведінку, але намагатимуться не загострювати конфлікти і вийти із них із найменшим негативом.

Захід пройшов в рамках проекту «Павлоград єднає», котрий реалізується у партнерстві з ресурсним центром, Центром надання вторинної правової допомоги та Центром інноваційного розвитку.
Проект фінансується США через благодійний фонд «Право на захист».