Вони навчатимуться за новою електронною системою «Розумники»

Така система у Павлограді втілюється вперше. Вона пройшла апробацію і затверджена Міністерством освіти та науки.
Мета проекту – зробити навчання у початковій школі сучасним, поєднавши комп’ютерні технології та традиційні засоби навчання. Кожна дитина забезпечена планшетом, а вчитель електронною дошкою.

Ідея втілення системи «Розумними» належить вчителю початкових класів Аллі Москалік.

«Я вважаю, що саме ця технологія дозволяє кожній дитині вдало адаптуватись і комфортно увійти у шкільне середовище. Є 15 тис ігрових завдань із трьох предметів. Персонажі з «Основ здоров’я» анімовані. Ідею «Розумники» я виношувала із 2014м року», – розповідає Алла Москалік.

Реалізувати ідею допоміг підприємець Карен Антонян та його дружина Тетяна. Четверо їхніх дітей навчаються у цій школі. За кошти меценатів повністю обладнаний клас, в котрому витримані всі необхідні нормативи – висота парт, стільців, освітлення. Кожна дитина забезпечена планшетом, за котрим вона працюватиме лише у класі.

Напередодні навчального року керівники проекту презентували нову систему навчання для першокласників. На презентації були присутні: міський голова, начальник відділу освіти, завучі шкіл та вчителі початкових класів, меценати.

«Вчитель у своєму особистому кабінеті може видавати домашнє завдання учням. Він може також контролювати як дитина виконала домашнє завдання з першого разу чи ні. Є взаємозв’язок. Це перша така школа у Павлограді, котра працюватиме за цією системою», – говорить керівник проекту «Розумники» по Дніпропетровській області Олександр Махницький.

За його словами, головна мета, яку ставили перед собою розробники – змінити подачу матеріалу в початкових класах в рамках проекту Нова українська школа, змінити відношення дитини до публічного виступу. У «Розумниках» кожна дитина хоче піти до дошки. Адже там все в ігровій формі.

Довідково

Проект «Розумники» працює в Україні із 2014 року і уже має певні досягнення та позитивні відгуки.