1-2 завершених суїцидів стається серед підлітків, ще стільки ж суїцидальних спроб 

Про це tv-news.dp.ua повідомила міський психіатр Наталія Гамій.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), загальна кількість смертей від суїциду зараз наближається до мільйона на рік. Тенденції такі, що до 2020 року число cамогубств, очевидно, зросте в півтора рази.

У Павлограді щороку трапляється 20 самогубств серед дорослих.

За повідомленням дитячого психіатра Марії Марунчак, на даний час ситуація не втішна, в місті спостерігається тенденція до збільшення кількості суїцидів.

«Зараз маємо тенденцію до збільшення кількості суїцидів. Не останню роль тут відіграють соцмережі та небезпечні смертельні ігри, після котрих у підлітків виникають суїцидальні думки, потім суїцид альні спроби і аж до завершеного суїциду», – розповіла Марія Марунчак.

Аби попередити нещастя, медики радять батькам приділяти більше уваги психологічному стану дітей, перевіряти їх шкіряні покриви на наявність різних пошкоджень чи зображень, цікавитись в яких соцмережах діти перебувають, їх оточенням та захопленнями. У випадку виявлення чогось підозрілого звертатись до психоневрологічного диспансеру , що по вул. Шевченка, 63 у Павлограді. Дитячий психіатр працює із 11.00 до 15.00 . Або ж телефонувати за номерами: 05632- 000 -60, 066 – 420 33 26