Медиків, котрі регулярно ризикують стати жертвами хуліганів, забезпечили тривожними кнопками виклику охорони 

За словами директора КП «Автопідприємство санітарного транспорту» Станіслава Ткачука, такі міри були застосовані у зв’язку із протиправними діями стосовно лікарів швидкої допомоги, котрі останнім часом почастішали.

«Уже із 1 вересня КП «Автопідприємство санітарного транспорту» Дніпровської міської ради сумісно із Управлінням поліції охорони МВС м. Дніпро застосували систему «тривожної кнопки». Тепер, кожна машина швидкої допомоги обладнана такою кнопкою, при натискуванні котрої , у випадку небезпеки диспетчер поліції направляє наряд реагування до місця події.
Місцезнаходження автомобілів визначається автоматично з допомогою приладів GPS, що значно зекономить час патрулю реагування отримати необхідні координати для виїзду. Час прибуття максимум 10-15 хвилин. В будь-якому випадку поліція проводить уточнення в телефонному режимі, що дозволяє виключити хибне спрацювання системи », – розповідає Станіслав Ткачук.

Він також додав, що на сьогодні всі автомобілі швидкої допомоги, що працюють в межах міста, покриваються системою «тривожної кнопки».
Забезпечення охорони медиків, котрі регулярно піддаються нападу своїх пацієнтів, міському бюджету обійдеться в 21 тис. грн в місяць.