Сьогодні Павлоград святкує День міста. Із самого ранку в місті проходять урочисті заходи.

Розпочалось все відкриттям після реконструкції провулка Голубицького. Тепер це не проїзна територія із лавочками, вазонами, ліхтарями, історичною скринею.
Її відкривали урочисто, перерізаючи стрічку.

За озвученою під час урочистості версією, скриня була знайдена працівниками історико-краєзнавчого музею під час ремонтних робіт. Коли в експозиційній залі міняли підлогу, то виявилось, що під музеєм є підвал. Під час розчисток підвалу була знайдена старовинна металева скриня. Припускають, що вона була виготовлена на початку 20 століття. Знахідка була відреставрована і сьогодні урочисто відкрита. Першу монету у скриню кинув міський голова  ... на щастя.

Неподалеку скрині заклали капсулу із посланням до нащадків, аби вони берегли мир і розбудовували місто. Священнослужителі окропили свяченою водою і скриню, і людей, а церковний дитячий хор заспівав "Боже великий, єдиний нам Україну храни".

Під час урочистого відкриття Дня міста, хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто ціною власного життя захищав незалежність нашої країни. Присутні поклали квіти до пам’ятної дошки бійцям АТО, пам’ятного знаку визвольної боротьби павлоградців та до Вічного вогню.

 

Після чого святкування Дня міста розпочалось відразу у декількох локаціях – грав духовий оркестр, працювала виставка рукодільниць, фестиваль національної кухні, майстер-класи.

Всі бажаючі могли залишити свої привітання до Дня міста.

 

Зіркові гості очікуються о 20.00. І це буде Ірина Федишин та гурт «ТІК». Завершиться все дійство святковим феєрверком.