Мешканці 5-поверхівки, що по вул. Західно-Донбаській, 15 у Павлограді уже четверту добу без газу

«Газ відключили за невідомими нам причинами. Повністю перекритий увесь будинок. Ми кругом звертаємось і ніхто нам нічого не може пояснити», – розповіла tv-news.dp.ua Юлія, мешканка будинку.

Газопостачання в будинку припинилось ще 18 вересня.

«Ми викликали газову службу. Вони проводили якість роботи, ходили по під’їздах. Сказали , що у нас витік газу. На вечір нам газ дали. А вранці його знову не стало. Я знову викликаю службу. Вони приїхали, перевірили і сказали, що хтось хотів закрити нам газ уночі. І при цьому упали лічильники, вентиль пошкоджений. І нам потрібно посилати дані у Дніпро, щоб замінити вентиль. Нам опломбували газ», – розповідає голова ОСББ.

Наступного дня голові ОСББ запропонували, можна сказати ультиматум – або підписуєте папери, або будете без газу.

«Ось ці труби, котрі на вулиці обслуговуємо ми, а ті, що в будинку ми обслуговуємо. Але ж у нас в договорі такого немає. Я не уповноважена щось підписувати. Це тільки за рішенням загальних зборів. Мені потрібно хоча б за тиждень попередити людей, щоб всі були. Люди мають підписати це рішення. Це не менше, аніж 2 тижні. Нам кажуть значить будете два тижні без газу», – додає голова ОСББ.

Із проханням вирішити питання із газопостачання , люди звертаються у всі можливі інстанції. Вони не розуміють, чому у них відсутнє газопостачання, чому для того, аби його відновити вони мають підписувати нові договори і чому газівники не виконують договірних зобов’язань.