Кажуть,що обіцяного чекають 3 роки. Мешканці житлових багатоповерхівок, що по вул. Малиновського, Балашовській  та Дніпровській у Павлограді чекають уже 10 років

За цей час уже було визначене місце для облаштування свердловини і навіть виготовлений проект, на котрий витратили 25 тис грн бюджетних коштів. Проте, роботи по облаштуванню свердловини так і не розпочались. Хоча ще у 2017 році міський голова звітувався про те, що передбачено фінансування на облаштування свердловини.

Мешканці будинків кажуть, що питання особливо актуальне зараз, коли централізовану воду не можна не те, що використовувати для приготування їжі, а навіть для технічних потреб. Із запитанням коли ж все-таки розпочнуться роботи по облаштуванню свердловини вони звернулись до депутата міської ради по їх округу Валентини Жилкіної.

«Я постійно звертають до УЖКГ, міського голови із запитанням коли все-таки розпочнеться будівництво свердловини і на якому етапі зараз це питання. За якихось причин будівництво свердловини постійно відкладають – ось пройде свято, ось відкриємо парк чи ще щось. А на останній сесії заявили, що там буде погана вода, хоча ніяких офіційних підтверджень цих слів немає. Натомість у мене на руках є документи від геологорозвідки та санстанції ще від 2012 року про те, що тут можна робити свердловину. Після того ніхто ніяких аналізів не проводив», – розповідає Валентина Жилкіна.

Під час зустрічі із депутатом, мешканці будинків написали відповідний лист-звернення до міського голови, під котрим поставили свої підписи. Кажуть, що готові і до більш рішучих дій - розпочнуть збір підписів про недовіру депутатам та меру міста.