Військові комісаріати області працюватимуть як центри комплектування та  соціальної підтримки 

Відповідно до Указу Президента від 6 червня 2016 року «Про рішення Ради національної безпеки та оборони України»  передбачається перехід системи роботи військових комісаріатів  на штати і структури територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки. З нового року на території Дніпропетровщини структурні територіальні центри комплектування та соціальної підтримки повністю замінюють військові комісаріати. 

 Про це під час  прес-конференції в ІА «МОСТ-ДНЕПР» розповів заступник військового комісара Дніпропетровського обласного військового комісаріату полковник Сергій Полуциган. 

 «Військові  комісаріати переходять на роботу штатів в тестовому режимі з 1 листопада. В тестовому режимі працюватимуть спеціалісти та особовий склад  військових комісаріатів  у межах військових комісаріатів, але за тими завданнями, які висуваються перед територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки. В першу чергу це робота державного органу по принципу надання адміністративних послуг. Військові  комісаріати починають приймати громадян щоденно. Мета –  прозора робота та надання громадянам з питань військового обліку та надання соціальних пільг та гарантій, які відповідним категоріям гарантує держава», –   розповів Сергій Полуциган.

  Такий перехід дасть прозорий доступ громадян до Єдиного реєстру військовослужбовців, який буде організовано в кожному районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки.