Останній раз командно - штабні навчання такого масштабу проводились 9 років тому 

До участі у тренуваннях залучається керівний склад цивільного захисту, комісія з питань ТЕБ та НС, комісія з питань евакуації, спеціалізовані служби цивільного захисту.
Навчання проводитиме представник МНС із Києва. Про це йшлося під час наради по підготовці до штабних навчань.

За легендою на ст. Павлоград-1 внаслідок вибуху цистерни із пропаном, перекинулось і знаходяться в зоні пожежі 10 вагонів і цистерн із небезпечним вантажем , в тому числі 4 цистерни із дизельним пальним , 5 вагонів із боєприпасами.

За попередньою інформацією постраждали три особи, які отримали опіки та поранення, одна особа загинула. Існує загроза вибухів боєприпасів в радіусі 1 км. В зону ураження потрапляють мешканці вул. Шосейна, провулку Залізничників , вул. Зелена, комбінат хлібопродуктів, залізничний вокзал, нафтобаза.

Як діятимуть у цій ситуацій рятувальники, поліція, медики, РЕС, спецслужби зв’язку та оповіщення, транспортна служба. Чи зможуть оперативно оповістити населення, евакуювати людей на безпечну відстань, розмістити їх, організувати харчування і головне ліквідувати надзвичайну ситуацію із найменшими негативними наслідками для населення. Все це оцінюватимуть представники МНС Києва.

Ця частина тренувань пройде теоретично в залі засідань міськвиконкому. А от пункт евакуації на базі школи №9 розгорнуть практично.
Під час тренувань обговорять також питання переходу міста із мирного часу на особливий військовий період. Спецнавчання пройдуть також на КП «Павлоградплоенерго» та Центрі по наданню соціальної допомоги.

Мета тренувань: вдосконалення злагодженості та оперативності в роботі щодо ліквідації надзвичайних ситуацій.

Командно - штабні навчання у Павлограді пройдуть 17-18 жовтня