Принаймні такі наміри озвучив міський голова

«Рано чи пізно нам потрібно зайнятись світлофорним господарством, бо у нас зараз багато світлофорів на Дніпровській і потрібно робити «зелену хвилю» бо багато створюється заторів», – сказав міський голова Анатолій Вершина.

За його словами наступного року планується облаштувати два нові світлофори в районі Автостанції та проспекту Шахтобудівників.

«У цьому році вже більше світлофорів не будуть облаштовувати, а в наступному році плануємо в районі Автостанції . Ми там багато міряли, думали і вибрали найоптимальніший варіант. Ми там реконструюємо це перехрестя і установимо світлофорне регулювання. Також і в наступному році установимо світлофор на проспекті Шахтобудівників. Там зараз неможливо виїхати із проспекту на Дніпровську», – сказав міський голова.

Нещодавно новий світлофор з’явився на вул. Дніпровській, у місці її перетину із вул. Плеханова (районна лікарня). Поки що він працює у тестовому режимі, проте уже найближчим часом планується запустити його в повноправному режимі. На облаштування світлофора із міського бюджету витрачено 390 тис грн. Установити світлофор у цьому місці спонукав той факт, що тут щороку стається чимало ДТП.

Нагадаємо, що два роки тому міський голова повідомляв, що прарацювати в режимі «зеленої хвилі» павлоградські світлофори не зможуть за причиною своєї моральної та фізичної застарілості. Їх термін дії вичерпався ще 30 років тому.

Матеріал за темою: Павлоградські світлофори для «зеленої хвилі» застаріли

Довідково

«Зелена хвиля» – це робота світлофорів у режимі, під час якого зелене світло горить на всій вулиці, чим дозволяє транспорту максимально швидко проїжджати відрізок, а не їхати від перехрестя до перехрестя, чекаючи своєї черги на світлофорі. Така практика частіше використовується на найбільших транспортних артеріях міста.