Поки що Курінь на стадії формування, але уже призначений командир 

В.о командира Павлоградського Куріня Української Народна армії (УНА) призначено Едуарда Гаспаряна. Едуард є членом політичної партії «Рух нових сил», заснованої М. Саакашвілі та входить до ГО «Характерник».

Всього по Україні створено 5 легіонів УНА. Павлоград входить до третього легіону (Дніпро, Запоріжжя, Донецьк та Луганськ). Командує третім легіоном Микола Запєвалов. Він є заступником керівника обласної організації «Рух нових сил». За його словами до лав УНА входять представники різних партій та організацій. Проте кандидати проходять відбір.

«Відбір проходить – подається анкета, знайомимось із людиною, спілкуємось. Але якщо людина проявила себе десь не так, то ми прощаємося із нею. Такі випадки були», – розповів tv –news.dp.ua Микола Запєвалов.

За його словами основні ідеї та завдання УНА були визначені під час національного конгресу, котрий проходив цьогоріч у Празі і де були присутні також і  представники  українських діаспор зі всього світу. Був обраний також і єдиний кандидат на посаду президента України. Ним став львів'янин Іван Бубенчик.

«Завдання УНА – згуртуватись навколо ідей конгресу, просувати свого кандидата у президенти, захист території України від агресора і просування ідей конгресу. Уже є штаби, розбудовуємо легіони, сотні, курені», – сказав Микола Запєвалов.

Щодо фінансування організації, то, за словами керівника легіону, за допомогою звертаються до народу.

«За фінансовою допомогою звертаємось до народу. Адже для балотування у президенти потрібна застава. Збираємо гроші на поїздки. Це ж народний кандидат і народні гроші», – додав Микола Запєвалов.