Навчання орієнтовані на органи місцевого самоврядування та підрозділи управління цивільного захисту 

17 жовтня у Павлограді пройшли штабні навчання відразу на декількох об’єктах – КП «Павлоградводоканал», Центр по наданню соціальної допомоги та залізничній станції Павлоград -1.

Найсерйозніша ситуація, склалась на станції Павлоград -1. За легендою внаслідок вибуху цистерни із пропаном, перекинулось і знаходяться в зоні пожежі 10 вагонів і цистерн із небезпечним вантажем , в тому числі 4 цистерни із дизельним пальним , 5 вагонів із боєприпасами.

Як діятимуть у цій надзвичайній ситуації доповідали МНС-ники, медики, поліція, РЕС, спецслужби зв’язку та оповіщення. Плани їх дій слухали представники МНС області та Києва. По завершенню теоретичної частини зробили зауваження, аби в подальшому їх врахували.

Друга частина навчань була практичною. Вона проходила на території школи №9 Павлограда. Тут розгорнувся штаб по евакуації населення.

Штабні навчання на випадок надзвичайних ситуацій проходять у семи містах та 12 районах області. Вони триватимуть до 19 жовтня. Відпрацьовують п’ять надзвичайних ситуацій, які теоретично можуть виникнути на території регіону. Серед змодельованих ситуацій – аварії на Кременчуцькій гідроелектростанції, Кам’янському водоканалі, аміакопроводі в Солонянському районі та підрив боєприпасів на залізничній станції Павлограда.