ПриватБанк оголосив про гарантовану виплату винагороди в розмірі 75 000 гривень за будь-яку інформацію, що допоможе затримати злочинців, які вночі 17 жовтня підірвали банкомат у Дніпрі

Як повідомили в Службі безпеки банку, злочин було скоєно близько 2 годині ночі у магазині «Панда» у Дніпрі. Підійшовши до приміщення магазину, де встановлено банкомат, невідомі злочинці скоїли підпал і підрив банкомата, у результаті чого було виведено з ладу охоронно-пожежну сигналізацію банкомата та магазину, сам же банкомат – повністю зруйновано.

Наряд охорони прибув на місце події вже після того, як зловмисники втекли. Співробітники СБ банку, слідчі поліції з’ясовують усі обставини злочину та встановлюють факти, що вказують на осіб, які можуть бути до нього причетні.

ПриватБанк оголосив про винагороду 75 000 гривень за будь-яку інформацію, що допоможе встановити та затримати зловмисників. Передати інформацію в банк можна за телефонами (056) 716 35 02, (067) 565 12 34, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., а також будь-яким іншим зручним способом. Анонімність гарантується.